Artystycznie
Nasi uczniowie uwielbiają zajęcia artystyczne. Z ochotą malują, rysują, lepią. Ich wyobraźnia nie zna granic.
Dzień Chleba
Do obchodów Dnia Chleba przygotowujemy się zawsze wcześniej, gdyż hodujemy zakwas z mąki żytniej. Samodzielne pieczenie chleba nie jest trudne, wymaga jednak cierpliwości. Wymieszane składniki muszą "pracować", by wyszło z nich smaczne i zdrowe pieczywo. Nam się to udało!
Akademia Bystrzaka
Na ostatnich zajęciach Akademii Bystrzaka zerówkowicze dzięki magicznym mocom sympatycznego atramentu szyfrowali wiadomości. Każde z dzieci ukryło na specjalnym papierze to, o czym właśnie myślało. Używały do tego przezroczystego płynu, który szybko wysychał na pergaminie. Kiedy kartki stały się całkowicie suche, aby upewnić się czy nadal wiadomość się tam znajduje, dzieci spryskały je specjalnym związkiem chemicznym. Każdy mógł podziwiać pracę kolegów i koleżanek. Oby więcej takich magicznych sztuczek!
Rekord w udzielaniu pierwszej pomocy
Nasi uczniowie włączyli się do akcji WOŚP w biciu rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy. Mogliśmy to zrobić, gdyż nasza szkoła posiada odpowiednie fantomy. Zadanie nie było łatwe, ale wszyscy bardzo się starali.
Dzień Darów Jesieni
Jesień to niezmiernie kolorowa pora roku obfitująca w wiele warzyw i owoców. Dzień Darów Jesieni to święto umożliwiające nam poznanie bogactwa ogrodów i lasów. Zerówce najbardziej spodobały się dynie i jeże z nich zrobione.
Sztuka Aborygenów
Podczas zajęć Laboratorium Kreatywności Art poznaliśmy ostatnio malarstwo kropkowe. Sztuka wprost z Australii bardzo nam się spodobała. Wykonanie podobnych prac wymagało od nas cierpliwości.